2.Uluslararası BITTER POLO CUP 30 Mayıs’ta başlıyor

 Bitter Magazin tarafından 3 ülkede düzenlenecek Bitter Polo Cup 2021 maçları başlıyor

İstanbul – 2019 yılından beri yapılan ve bu yıl Macaristan, Çekya ve Almanya’da ülkelerin saygın polo takımlarının yer aldığı Bitter Polo Kupası, 2021 yılı Mayıs ayında Budapeşte organizasyonu ile başlıyor. 30 Mayıs 2021 Macaristan’ın Budapeşte, 13 Haziran 2021’da Çekya’nın Prag ve 12 Eylül’de Almanya’nın Hamburg şehirlerinde yapılacak olan Bitter Polo Kupası, polo camiasını bir araya getiriyor. Üç ayrı turnuvanın kazananlarının Türkiye’de Bitter Polo Şampiyonası adı altında buluşacağı organizasyonda, kazanan Bitter Kupası şampiyonu olacak.
Bitter Magazin’in sahibi ve CEO’su Fatih Yüksel, “Bitter Polo Cup, polo sporu tarihindeki ilk ve tek uluslararası organizasyon olmakla birlikte üç aylık süreçte yapılacak tüm organizasyonlarda polo camiasının seçkin insanlarını ağırlayacağız. Davetliler polo geleneğine uygun, eğlenceye, heyecanına ve ihtişamına şahit olacaklar.” dedi.
BITTER POLO CUP HAKKINDA
İlk olarak 2019’da gerçekleştirilen Bitter Polo Cup, Bitter Dergisinin 3 ülkede, 8 takımın ve binlerce davetlilerin katıldığı uluslararası yapılan bir polo organizasyonudur. Seçkin polo takımlarının yarıştığı ve davetlilerinin Türk misafirperverliği ile ağırlandığı bu uluslararası organizasyonda 2022 yılında 10 ülkede yapılması planlanıyor.
BİTTER DERGİ
Yurtdışına yaptığı yatırımlarla dikkat çeken Bitter Dergi, sektöründe Türkiye’nin ilk ve tek uluslararası markası olarak adından söz ettiriyor. Yayın hayatına başladığı 2011 yılından bu yana Türkiye’de iş ve cemiyet hayatının nabzını tutan Bitter, kalite ve lüks odaklı içeriği ve özgün konuları bir araya getiriyor. Yayıncılık dışında bulunduğu ülkelerde “Bitter Events” adı altında görkemli konsept davetlere de ev sahipliği yapıyor. Ayırca Bitter Dergi yayınlandığı ülkelerde Bitter Open Golf Turnuvası ve Bitter Polo Kupası adında turnuvalar organize etmektedir. Bitter Dergisi, 5 yıl içinde 10 ülkede yayınlanması planlanıyor.