A.Gücü, Başakşehir’i yenemediğine üzgün

YAKALAYAMADI-Ankaragücü 2-0 yenik duruma düştüğü maçta Aydın ile son dakikalarda gol bulmasına rağmen daha sonra bulduğu pozisyonları değerlendiremeyince Başakşehir'e de 2-1 yenilmekten kurtulamadı

KAÇAN PUANA YANDILAR

Ankaragücü Teknik Direktörü Metin Diyadin, gol pozisyonlarını değerlendiremedikleri için sahadan yenilgiyle ayrıldıklarını söyledi

HABER MERKEZİ – Ligdeki durumları iyi olmayan Ankaragücü, Başakşehirspor önünde kaçırdıkları puan veya puanlardan dolayı yakınıyor.
Sıkıntısını her fırsatta ortaya koyan Metin Diyadin, ” Sahada doğru durmamız gerektiğini düşünerek, taktiksel oynadık. Başakşehir’e karşı da ancak deplasmanda bu kadar gol pozisyonuna girilebilir, şut atılabilir” ifadelerini kullandı.
ZORLU SÜREÇ
Zorlu bir süreçten geçtiklerinin altını çizen Metin Diyadin, “Transfer yasağımız var, Süper Lig’de oynamış oyuncu sayımız 12-13. Hep aynı oyunculara yük biniyor. Son 3 haftadır iyi mücadele ediyoruz, yakaladığımız net pozisyonları değerlendiremeyince olmuyor. Çocukların sezon başından beri özveriyle her şeyini ortaya koyduğu gerçeğini düşünürsek, emin olun onlar adına yazık oluyor. Üstünlük sağladığımız anlar da oluyor ama maalesef üretemeyince mağlup oluyoruz. Oyuncularını takımını sahiplenme yönünden oldukça memnunum” şeklinde konuştu.