A.gücü, lidere hazırlanıyor

HABER MERKEZİ- Puan cetvelinde 20 puanla sonuncu durumda bulunan Ankaragücü, yarın saat 19.00’da Eryaman Stadında Lider Galatasaray ile oynayacağı maçın hazırlıklarına başladı. Çalışmalarda futbolcuların bir kısmının moralsiz oluşu dikkat çekerken, teknik direktör bu futbolcuların üzerinde fazla durdu.
Galatasaray’ın güçlü bir takım olduğunu ve Hatayspor yenilgisinin suçunu futbolcularının üzerine atan teknik direktör Karaman, takımın çalışmalarına bugün de devam edeceğini söyledi. .Hikmet Karaman ayrıca galibiyet serisine bu maçla başlayacakları iddiasında da bulundu.
ŞİMDİ DE KONGRE BELİRSİZLİĞİ
Ankaragücü’nde yönetimin Mart ayı içinde kongre kararı almasına rağmen belirsizlik sürüyor. Yönetim pandemiyi gerekçe göstererek bir süredir ertelediği olağan gelen kurulu 11 Mart’ta yapılmasını kararlaştırdı. Çoğunluk sağlanamaması halinde 18 Mart’ta kongre çoğunluğa bakılmadan yapılacak ve Ankaragücü başkanını ve yönetim kurulunu seçecek. Kongre kararı alan Ankaragücü yönetiminin yeniden aday olup olmayacağını açıklamaması kafaları karıştırdı.