A Milliler final yolunda

HABER MERKEZİ – A Milli Takımının 2020 UEFA Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri H gurubu İzlanda ve
Andorra karşılaşmaları için açıklanan 28 kişilik aday kadro Riva’daki TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesislerinde toplandı.
Eleme gurubu maçlarında şu ana kadar oynadığı 8 karşılaşma sonucunda 6 galibiyet bir beraberlik ve bir yenilgi sonucunda topladığı 19 puan ve averaj ile Fransa’nın önünde liderliğini sürdüren Türkiye, çok yaklaştığı 2020 UEFA Avrupa Futbol Şampiyonası Finalleri öncesinde Perşembe günü İstanbul Ali Sami Yen’de İzlanda ve Pazar günü deplasmanda Andorra ile karşı karşıya gelecek.
HAZIRLIK RİVA’DA
Bu karşılaşmalar öncesinde hazırlıklarını Riva’da sürdürecek olan A Milli Futbol takımı aday kadrosu Teknik Direktör Şenol Güneş yönetiminde ilk etapta İstanbul Ali Sami Yen Stadyumunda İzlanda karşısına çıkacak. A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş ve aday kadrodan bir futbolcu ile saat 19’da maçın oynanacağı Ali Sami Yen Stadyumunda düzenleyeceği basın toplantısının ardından son çalışmasını yapacak.
Öte yandan Pazar günü deplasmanda oynayacağı Andorra son eleme gurubu maçı için A Milli Takım, Cuma günü İstanbul’dan Barcelona’ya seyahat ederek ardından da maçın oynanacağı ülkeye geçecek.