Ankara Çocukları Podyumda yarışması yapıldı

NAZ AKMAN – Next Level Alışveriş Merkezi ev sahipliğinde Başar Çocuk Cast Ajans tarafından çocukları topluma kazandırmak için “Ankara Çocukları Podyumda” adlı yarışma düzenlendi.
Chorono Station, Papirüs Reklamevi, Seçil Store gibi markaların sponsorluğunda düzenlenen etkinliğe çocuklar ve aileleri tarafından yoğun bir ilgi gösterildi. Sunuculuğunu Başar Çocuk Cast Ajans Başkanı Nuray Başer’in üstlendiği etkinliğe, sosyal sorumluluk projesi altında engelli çocukların da katılımı sağlandı. 3-15 yaş aralığındaki kız ve erkek çocukları, podyuma çıkarken büyüklerinden destek aldı. Yarışmanın ardından düzenlenen ödül töreni ile katılımcı çocuklara farklı kategorilerde hediyeler verildi.

Kapılarını süslediler

Çiçeği Burnunda Çankaya şubesi, Next Level Alışveriş Merkezi’nde özellikle ev dekorasyonuna önem verenler için kapı süsü workshopu düzenledi.
Çiçeği Burnunda Çankaya şube sahibi Deniz Tapkın, katılımcılara süs eşyalarından ve yapay çam dallarından oluşan kapı süsünün yapılışını gösterdi. Etkinlikte yeni tasarımlar ve farklı fikirlerin üretmesi için katılımcılarla beraber yaratıcı süslemeler yapıldı. Kadınların yoğun ilgi gösterdiği etkinlikte keyifli dakikalar yaşandı.