Ankara Demirspor, ikinici yarı için Belek’i mesken tuttu

HABER MERKEZİ – Sezona çık iyi başlangıç yapan ve şu ana kadar oynadığı 17 karşılaşmada 36 puan toplayarak şampiyonluğun en büyük adaylarından gösterilen Ankara Demirspor ilk devrenin tamamlanması ile birlikte ikinci yarı için Antalya Belek’i mesken tuttu.
Antalya Belek’te iki etap üzerinden Mavi-Lacivertliler, kısa süreli bir aranın ardından ikinci etap çalışmalarına bugün tekrar başlayacak.
Ankara Demirspor Belek’te yapacağı ikinci etap ikinci devre hazırlıklarını 10 Ocak 2020 tarihinde tamamlayarak, deplasmanda 12 Ocak 2020 tarihinde oynayacağı Bodrum Belediyesi Bodrumspor karşılaşmasına geçecek.
MÜSABAKA ORTAMI
İlke devrede gösterdikleri performans ile ikinci devreye lider başlamanın avantajını iyi değerlendirmek istediklerini ifade eden Ankara Demirspor teknik direktörü Bahattin Güneş, kamp etabında yaptıkları hazırlık maçları ile de müsabaka ortamından uzaklaşmadıklarını ifade etti.
İkinci etap kamp çalışmasının ardından ikinci devrenin ilk maçını Bodrum deplasmanında oynayacaklarını söyleyerek, her karşılaşmanın kendileri için final maçı kadar büyük önem taşıdığını dile getirdi.