Ankara’da sessizlik hakim

HABER MERKEZİ – Transfer sezonu başlamak üzere iken Ankara’nın Spor Toto Süper Lig ve Spor Toto 1.Lig’de temsil edecek 4 takımda sessizlik sürüyor.
Ankaragücü ve Gençlerbirliği yeni sezon için transfer çalışmalarına bugünden itibaren başlayasğı söylenirken Osmanlıspor ve Keçiörengücü’nde yaprak kıpırdamıyor.
Ankaragücü Başkanı Mehmet Yiğiner, katıldığı televizyon programında teknik direktör Mustafa Kaplan ile en kısa zamanda masaya oturacaklarını ve kolay bir şekilde anlaşacaklarını ifade etti.
GENÇLERBİRLİĞİ HOCA ARIYOR
Olağan kongresini yapan Gençlerbirliği İbrahim Üzülmez’in ayrılması sonrasında hoca arayışına daha önce başlamıştı. Rıza Çalımbay ile anlaşmaya çok yaklaşan Kırmızı-Siyahlılar, tecrübeli hocanın son anda memleketinin takımı ile anlaşması nedeniyle işe sıfırdan başlamaya karar verdi.
Gençlerbirliği hoca arayışına bugünden itibaren başlayacak. Adaylar Samet Aybaba, Mehmet Özdilek ve Mustafa Kaplan
Gelecek sezon Spor Toto 1.Lig’de mücadele edecek Osmanlıspor ve Keçiörengücü’nde derin sessizlik var. Melih Gökçek’in kontrolündeki Osmanlıspor ve Gençlerbirliği’nin gelecek sezon için nasıl bir yol izleyeceği merakla bekleniyor.