Ankaragücü Başkanı moral aşıladı

ORGİLL İLE-Transfer yasağı konusunda uyarıda bulunan Başkan Mert, kaptan Orgill ile beraberken

ZORLUKLAR DEVAM EDiYOR

HABER MERKEZİ – İkinci yarı hazırlıklarına devam eden Ankaragücü’nde başkan Fatih Mert ve yöneticiler kampta futbolcularla yakınlaştılar. Bu arada Süper Lig Cemil Usta Sezonunun devre arasını Antalya’da yaptığı kampla sürdüren Ankaragücü, çalışmalarını yaptığı antrenmanla sürdürdü. Sabah gerçekleştirdiği antrenmana, Keçiörengücü hazırlık karşılaşmasında yer almayan oyuncular katıldı. Teknik Direktör Mustafa Kaplan yönetiminde antrenmana aerobik koşu ile başlayan futbolcular, yapılan dinamik ısınmanın ardından çabukluk çalışması yaptı. Antrenman, dar alan oyununun ardından, şut ve yan top çalışması ile sona erdi.
Antrenmanı Başkan Fatih Mert ve Yönetim Kurulu üyeleri de takip etti. Ankaragücü, Antalya kampı programına bugün yapacağı çift antrenmanla devam edecek.
Sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Fatih Mert, “Transfer yasağı ile ilgili görüşmeler tüm olumsuzluklara tüm zorlaştırmalara rağmen devam ediyor. Yasak kalkmış değil. Biten dosyalar var. Beklenen kararlar var” ifadelerini kullandı.
KÖTÜ HAZIRLIK
Hazırlıklarını Antalya’da sürdüren Ankaragücü TFF 1.Lig ekibi Keçiörengücü ile oynadığı hazırlık maçını 1-0 kaybetti. Maçın tek golü Keçiörengcü’nün yeni transferi Bokila 84. dakikada attı.