Ankaragücü, Fenerbahçe zaferini böyle kutladı

Fenerbahçe’yi rakip sahada perişan eden ve aldığı galibiyetle puanını 16’ya çıkartan Ankaragücü futbolcularının sevinçleri görülecek cinstendi

Başkent’in Sarı-Lacivertlileri 3-1’lik maçtan sonra Şükrü Saraçoğlu Stadında, taraftarının önünde herkesin imrenerek baktığı fotoğrafı çektirdi

ANKARA-Ankaragücü, bileğinin hakkı ile Fenerbahçe’yi 3-1 mağlup etmesinin ardından Şükrü Saraçoğlu Stadında galibiyet pozu verdi.
Maçın bitiş düdüğünün ardından cefakar kendi taraftarlarının önüne giden Ankaragücülü futbolcular takım halinde basın mensuplarına poz vererek aldıkları galibiyeti kutladı. Ankaragücü’nün emekçi malzemecisi Musa Cimilli maç sonrası taraftara üçlü çektirdi. Sarı-Lacivertli taraftarlar Pazar günü saat 13.30’da sahasında oynayacağı Kayserispor maçında da aynı desteği vereceklerini söyledi.
TEKLİFLERE KAPALI
Ankaragücü, Fenerbahçe’nin teknik direktörü Phillip Cocu ile yollarını ayırması sonrası ismi İstanbul kulübü ile anılan İsmail Kartal için bir açıklama yaptı.
Açıklama şöyle:
“Teknik Direktör İsmail Kartal’ın teklif gelmesi halinde Fenerbahçe’nin teknik direktörlük teklifini kabul edeceği yönünde yapılan haberler gerçeği yansıtmamaktadır.