Ankaragücü’nde kamp bitti ve yönünü 2’nci yarıya çevirdi

İYİ GEÇTİ-Ankaragücü futbolcularının Antalya’daki kamp çalışmaları biterken, şimdi Cuma günü oynanacak Konyaspor karşılaşması düşünülüyor

HABER MERKEZİ – Antalya’da kamp yapan Ankaragücü, Ankara’ya döndükten sonra 2’nci yarıda oynayacağı 17 maçı düşünmeye başladı. Başkent takımı, Cuma günü Eryaman Stadında oynanacak Konyaspor maçı içinde kolları sıvadı. Antalya’daki son antrenmanda Teknik Direktör Mustafa Kaplan yönetiminde yapılan antrenman aerobik koşu ve ısınma hareketleri ile tamamlandı.
Kamp programı ile ilgili genel bir değerlendirme yapan Mustafa Kaplan, “Verimli bir kamp dönemi geçirdik. Günde çift antrenman yaptık. Çok iyi hazırlandık. İyi çalıştık, ikinci yarıya iyi, umutlu hazırlandık. Takım olarak da, moral, motivasyon olarak da iyi durumdayız. Oyuncularımızla yaptığımız toplantılarda, ikinci yarı farklı bir Ankaragücü olmamız gerektiğini konuştuk. 17 maçın bizim için final olduğunu konuştuk. Geçen sene buradan alnımızın akıyla nasıl çıktıysak, bu sezon da aynı şekilde başkan, yönetim, futbolcu, teknik heyet ve büyük Ankaragücü taraftarıyla beraberlik içerisinde bu süreci tamamlamak için çalışmalara devam edeceğiz” şeklinde konuştu.