Apple Watch’a Facebook messergen desteği

Facebook Messerger,  Apple’ın iddialı ürünlerinden biri olan akıllı saati Apple Watch için güncelleme aldı. Yeni güncellemesi ile WatchOS 2 ve iOS 9 ile gelen iPad modellerinde bulunan çoklu görevlere destek vermeye başladı.
Sosyal medya devlerinden Facebook kullanıcılarına her alanda hizmet verebilmek için Apple’ın akkılı saati Apple Watch için güncelleme aldı. Anlık sohbet uygulaması Facebook Messerger, yeni güncellemesi ile WatchOS 2 ve iOS 9 ile gelen iPad modellerinde bulunan çoklu görevlere destek vermeye başladı. Apple Watch kullanıcıları artık sohbet esnasında artık saatlerinden direkt olarak mesajları ve içerikleri görebilecek. WatchOS 2 ve çoklu görev desteği özellerini kullanabilmek için tek yapmanız gereken Facebook Messenger uygulamasını App Store’dan güncellemek olacak.
Apple Watch özellikleri
Apple’ın akıllı telefonu Apple Watch, özellikleriyle de kullanıcıların hayatını kolaylaştırıyor. Apple Watch, en önemli bilgileri ihtiyaç duyduğunuz anda sadece bir bilek hareketiyle size iletebiliyor. Günlük işlerinizi ise sadece saniyeler içerisinde kolayca gerçekleştirmenize yardımcı oluyor. Önem verdiğiniz kişilerle ve şeylerle anında iletişim kurmanızı sağlayan Apple Watch, dakik bir saat olmaktan ödün vermiyor.
Sağlıklı yaşamınıza da destek
Şık tasarımıyla da dikkat çeken Apple Watch, gün içerisinde yaptığınız tüm hareketlerinizi de ölçüyor. Ayakta durduğunuz süreyi hesaplayarak, sizi hareket etmeye teşvik eder. Apple Watch’ın farklı renkli tasarımları da her zevke hitap ediyor