Arda Turan’dan Terim’e jet yanıt!

ANKARA – Fatih Terim’in basın toplantısından dakikalar sonra Arda Turan NTVSpor canlı yayına telefonla bağlanarak Terim’e yanıt verdi.
Arda, “Tamam sorumlusu benim üzerime aldım hakkım herkese helal olsun” dedi.
Arda şunları söyledi: Ben bıraktım.. Anladınız mı? Bıraktım. Arkamdan neden konuşuluyor. Anlamıyorum. İkincisi Bülent Hoca ile elbette konuştum. Sakatlığım ile ilgili konuşmak zorundayım. Cengiz Abi’ye prim mevzusunu bana sorduğunda söyledim. Hoca bunu 3 ay içinde tutup sonra ona anlatılan şekilde anlatıyor. Bilal Meşe’yi ilk defa o gün antrenmanda sahada gördüm. Hocanın odasına çıkıp helallik almak istedim. Hayatımda her şeyi hocanın yüzüne söyledim, ama hoca hep arkamdan söyledi.
MHP’Lİ SAFFET SANCAKLI’YA CEVAP
Hatalar yapmış olabilirim ama beni kimse bugüne kadar kullanmadı. Bazı arkadaşlarım benimle beraber milli takımı bırakabileceğini söyledi. Takımda bazı disiplinsizlikler yapmışımdır. Hoca da bunları tolere etmiştir. Doğru bu. En sevdiğim şeyi bıraktım. Milli Takım’ı bıraktım işte. Daha ne diyim ki başka. Kendi hatamı kendim çekerim. İnşallah takım Dünya Kupası’na gider. Tribüne gelir takımı destekleriz. Ben bu tip şeyleri de aşmış bir insanım. İnsanlarla istişare ederim, konuşurum ama sırtımı sadece Allah’a dayarım (Yönlendiriliyor musun sorusuna) Saffet Sancaklı demiş ki Arda sen kimsin? Şehitleri söylemiş. Biz spor yapıyoruz. Neyi neyle kıyaslıyorsunuz? Tamam abi tamam. Tek suçlu benim. Üzerime aldım her şeyi.