Aslan avcısı işbaşında

Bogdan Stancu, eski takımı Galatasaray’ın bir kez daha kâbusu olmak için hazırlanıyor

Bogdan Stancu, eski takımı Galatasaray’ın bir kez daha kâbusu olmak için hazırlanıyor. Sarı-Kırmızılı takımı boş geçmeyen Stancu, İbrahim Üzülmez’in en önemli silahı…
Bir dönem büyük umutlarla geldiği Galatasaray’dan gönderilen ve Gençlerbirliği’nde kendisini yeniden bulan Bogdan Stancu, eski takımına acımıyor.
Bugüne kadar Galatasaray’a karşı 9 kez rakip olan Rumen futbolcu, 5 kez rakip fileleri havalandırmayı başardı. Aslan’a karşı her defasında üst düzey bir motivasyonla sahada olan Stancu, yine Kırmızı-Siyahlı takımın en büyük kozu olacak.
Geride kalan 6 haftada 10 puan toplayarak geçen sezonki başarılı performansını sürdüren Gençlerbirliği’nde Teknik Direktör İbrahim Üzülmez, milli takımından dönen Stancu’yla özel olarak ilgileniyor.Forvet hattında Rumen golcüyü kullanacak olan Üzülmez, oyuncusuyla yaptığı görüşmede, “Milli aradan yorgun döndün biliyorum. Ancak senin tecrübene ve ustalığına bu maçta çok işimiz düşecek” diyerek oyuncusundan hazır olmasını istedi.Üzülmez, geçen maçlarda forvette kullandığı Vedat’ı ise hamle oyuncusu olarak düşünüyor.