Atölye, ev ve bahçe uzmanı BAUHAUS, Ankara’da 3. Şubesini açıyor

İstanbul (24 Saat)- Ankaralıların yoğun isteği üzerine Bauhaus Türkiye Yönetimi, üçüncü Bauhaus şubesini Yenimahalle Gimat mevkiinde açıyor. Şube, Podium AVM’de olup 12 bin metrekare alanda 120.000 ürün çeşidiyle Ankaralılara hizmet verecek.
Ankara’nın hızla gelişen cazip bölgesi Yenimahalle’de yeni şubesini 16 Mayıs Cumartesi açacak olan BAUHAUS kuruluşunun 55. yılında 15 ülkede 250’yi aşkın şubesi, 15 binden fazla çalışanı, 120 bin ürün çeşitliliği ile Avrupa’nın en başarılı şirketleri arasında bulunuyor.
Bauhaus Türkiye Genel Müdürü Erol Yelmer, Bauhaus Türkiye’nin 10. şubesinin açılışı nedeniyle “Ankara Yenimahalle’de 3. Bauhaus şubemizi hizmete açmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Ankaralıları ve Ankara’yı ziyaret edenleri, en büyük yapı marketi konseptiyle en fazla ürün çeşidiyle ve aynı kalitedeki üründe yüzde 12 en düşük fiyat garantisi vererek ağırlamaya bu mağazamızda da devam edeceğiz. Tüm reyonlarımızda ürün değiştirme garantisi mevcuttur. Ayrıca telefon, fax ve e-maille sipariş verebilme imkanı da mevcuttur. Tüm Bauhauslarda olduğu gibi Bauhaus Yenimahalle’de de maaliyetine adrese teslim hizmeti vardır” açıklamasında bulundu.
Deneyimli Yerli Kadro, İstihdama Katkı…
Ankara’nın yoğun yaşam bölgesi olan Yenimahalle’de 16 Mayıs’ta hizmete girecek olan Bauhaus Yenimahalle şubesi yüzde yüz yerli yönetim ve deneyimli personel kadrosuyla özverili ve tempolu bir çalışma sayesinde son derece kısa sürede hayata geçirilmek üzere hazırlanmaktadır.
Bauhaus Yenimahalle’de de 500 kişiye iş imkanı sağlanmaktadır. Ayrıca 1000’in üzerindeki yerli firmadan mal ve hizmet temin edilerek de istihdama ve üretime katkı sağlanmaktadır. Böylece Bauhaus Türkiye bugüne kadar hizmete açtığı şubeleriyle 5000 kişiye istihdam sağlamıştır. Bauhaus şubelerinde “yoğun işbaşı eğitim” de devam etmektedir.
Yerel İlişkiler, İhracata Destek…
Bauhaus Türkiye Yönetimi, yatırım yaptığı bölgedeki küçük ve orta ölçekli kuruluşlardan mal ve hizmet temin etmeyi ilke olarak uyguluyor..Bauhaus Türkiye, Avrupa’nın 15 ülkesinde 250’nin üzerindeki şubesine ihracat kapılarını yerli üretici için aralamakta olup ülke ekonomisine farklı katkı sağlarken bölgesel üreticiyi de desteklemeye devam etmekte.
Yerli Ürün Ağırlıkta…
Türkiye’de ilk hizmet yıllarında şubelerinde yüzde 70 yabancı, yüzde 30 yerli ürünleri hizmete sunan Bauhaus Türkiye yönetimi artık sadece yüzde 35 yabancı, yüzde 65 yerli ürün çeşidinin tüketiciyle buluşmasını sağlamaktadır.
Her Bauhaus mağazasında olduğu gibi Bauhaus Yenimahalle’de de tüketiciler, atölye, ev ve bahçeleri için ihtiyaç duydukları her ürünü tek çatı altında bulacaklar. Ayrıca satış merkezinde de bu uzmanlıkla son derece konforlu ortamda, keyifli ve avantajlı alışveriş imkanı mümkün. Ayrıca özel geniş otopark imkanı ziyaretçilere büyük kolaylık sağlayacaktır. Bauhaus Türkiye’nin ilk Ankara şubesi Cepa Alışveriş Merkezinde, ikinci şubesi de Etlik’te Forum Alışveriş Merkezinde açılmıştı.
Avrupa’nın 15 ülkesindeki BAUHAUS’lardan ürün ve bilgi paylaşımı sayesinde sektördeki tüm yenilikler aynı anda Türkiye’de de hizmete sunuluyor. Kolay ulaşım; otoparkta rahat araç park etme; keyifli alışveriş imkanı; özel ürün yükleme alanı; Kurumsal Müşteri Servisi (toplu alımlarda fiyat avantajı, özel ödeme imkanları); Makina Kiralama Servisi; yüzde 12 en düşük fiyat garantisi; esnek ödeme imkanı; rakipsiz 120 bin ürün çeşidi arasından seçim yapma imkanı; en iyi ürünler en uygun fiyatlarla; BAUHAUS markalı binlerce kaliteli ürün; eğitimli ve uzman satış kadrosu; elektrikli ve motorlu el aletlerinde 5 yıl ürün garantisi; yeşil yapraklı çiçeksiz bitkilerde 12 ay ürün garantisi; telefon, faks ve e-mail ile sipariş ve adrese teslim; koşulsuz ürün iade imkanı; milimetrik ölçülerde Ahşap Kesim Servisi; istenilen ölçülerde Çerçeveleme Servisi; istenilen modellerde Perde Dikim Servisi; projelendirme, ürün montajı ve ustalık hizmetleri (seramik, parke döşeme, boya ve duvar kağıdı kaplama vs.); uygulamalı müşteri eğitimleri; BAUHAUS internet sitesindeki video atölyelerinde yer alan uygulama bilgileri ile çabuk, kolay ve güvenli bir şekilde hedefe ulaşma imkanı sağlayan Online Video-Atölyesi, internet üzerinden alışveriş imkanı/online shop (online.bauhaus.com.tr) sosyal ağlar üzerinden takip de BAUHAUS’un müşterilerine sunduğu ayrıcalıklar arasında yer alıyor.