Başkan Fatih Mert gelecek içinde konuştu

HABER MERKEZİ – Ankaragücü Başkanı Fatih Terim, takımın geleceği hakkında konuşurken, en kısa zamanda takımın korona testinden geçeceğini söyledi.
Büyük bir belirsizlik yaşadıklarını belirten Fatih Mert, “Şu an ne olacağı belli değil. Tüm kulüpler gibi büyük bir belirsizlik yaşıyoruz. Bizim oyuncularımız henüz hazırlıklara başlamadı. Hocamızın verdiği program var. Futbolcularımız bu program doğrultusunda evlerinde bireysel olarak çalışmalarına devam ediyorlar” dedi.
BİZ DÜŞMEDİK
Büyük fedakarlık yaptıklarını belirten Fatih Mert; “Eğer bu sorun çıkmasa, ligler normal seyrinde devam etseydi biz bu ligden kesinlikle düşmezdik. Ligde kalmak için büyük fedakarlıklar yaptık, çok büyük paralar harcadık. Oynadığımız son maçı da kazanmıştık. Moral ve motivasyonumuz tamdı. Takım tam formdaydı ve iyi yoldaydı. Bizim için bu lig artık bitmiştir” dedi.
ANTRENMAN NE ZAMAN?
Ligde kalma mücadelesinde önemli karşılaşmalara çıkacak olan Ankaragücü’nde yabancı oyuncular ülkelerine gönderilmemiş, çalışmalara ara verilmişti. Geçtiğimiz günlerde katıldığı bir televizyon programında takımın çarşamba günü toplanmasını düşündüklerini belirten Ankaragücü başkanı Fatih Mert, daha sonra bu kararı cuma gününe ertelemişti. Yönetim kurulunun durumu tekrar değerlendireceği ve bugün takımın toplanıp toplanmayacağına karar vereceği öğrenildi.