Başkan Mert, mertçe söyledi: Gidişat iyi olmaz

“Çıkıştan önce son virajdayız” diyen Ankaragücü Başkanı,“Sonumuz iyi olmaz” diyor

HABER MERKEZİ – Ankaragücü Başkanı Fatih Mert, “Ankaragücü çıkıştan önceki son virajda. Bu yönetim bu işleri toparlayabilirse toparlayacak, toparlayamazsa Ankaragücü’nün gidişatı, sonu iyi olmaz.” dedi.
Önceliklerinin 3 puan silme cezasıyla karşı karşıya kalmamak olduğunu söyleyen Mert, “5 futbolcunun hepsi ve menajerleriyle görüşmeler yapılıyor. Belli bir aşamaya gelindi. Süreç işliyor, bitirebilirsek size haber verebileceğiz. Ankaragücü çıkıştan önceki son virajda. Bu yönetim bu işleri toparlayabilirse toparlayacak, toparlayamazsa Ankaragücü’nün gidişatı, sonu iyi olmaz” dedi.

MANSUR YAVAŞ’IN HUZURUNDAYDILAR

Ankaragücü Başkanı Fatih Mert ve yönetim kurulu üyeleri, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Mansur Yavaş’a nezaket ziyaretinde bulundu.Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Fatih Mert, ”Ankaragücü Spor Kulübü, hepimizin ortak değeri. Tek düşüncemiz birlik ve beraberlik içinde kulübümüzü bu zor zamanlarından kurtarmak. Bunun için mücadele ediyoruz. Misafirperverliğiniz ve kulübümüze gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz” dedi.
DESTEK OLACAĞIZ
Nazik ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Yavaş, “Ankara’mızı gururla temsil eden takımımızın siz değerli yöneticilerini burada ağırlamaktan dolayı mutluyum. Tabi ki bizimde tek gayemiz kulübümüzün şehrimizi başarıyla temsil etmesidir. Bunun için her zaman kulübümüzün destekçisi olacağız. İmalat-ı Harbiye ismi bir futbol kulübünden daha fazlasıdır” ifadelerini kullandı.