Başkan Yaşar, Kaymakam Şenol Esmer’i ziyaret etti

Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Yenimahalle Kaymakamlığına vekaleten atanan Şenol Esmer’i makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerini iletti.
Yenimahalle Belediyesi’nden yapılan yazılı açıklamaya göre, Esmer’e yeni görevinde başarılar dileyen Başkan Yaşar, “İnşallah Yenimahalle için birlikte güzel işlere imza atacağız” dedi.
Kaymakam Şenol Esmer’e belediye tarafından Yenimahalle’ye kazandırılan ve kazandırılacak olan projelerden de bahseden Yaşar, Yenimahalle’nin alt yapısının Türkiye’deki çoğu büyükşehir belediyesinden daha güçlü olduğunu belirtti.
Yenimahalle’yi anlattı
Daha önce Ordu’nun Altınordu Kaymakamlığı’nda görev yapan Esmer’e Yenimahalle’nin tarihçesi hakkında da bilgi veren Yaşar, Yenimahalle’yi otel konumundan çıkartarak, modern bir kente dönüştürdüklerini de sözlerine ekledi.
Başkan Yaşar’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Esmer de, “Ziyaretiniz beni mutlu etti teşekkürlerimi sunuyorum. Önümüzdeki süreç içerisinde inşallah birlikte güzel hizmetlerde bulunacağız. Yenimahalle gerçekten her bakımdan donanımlı bir ilçe” diye konuştu.