BİKAP’ın geleneksel alışveriş ve eğlence şenliği

Başarılı İş Kadınları Platformu (BİKAP), Mehtap Özdoğan ev sahipliğinde JW Marriott Hotel’de “BİKAP Sevgililer Günü Alışveriş ve Eğlence Şenliği” düzenledi

NAZ AKMAN – Başarılı İş Kadınları Platformu (BİKAP), sevgililer günü öncesinde JW Marriott Hotel’de “Sevgililer Günü Alışveriş ve Eğlence Şenliği” düzenledi. Pervin Ersoy, Işıl Reçber, Saffet Emre Tonguç, Aslı Hünel ve Melda Aksu gibi isimlerin yanı sıra bine yakın ziyaretçinin katıldığı şenlikte, kıyafetten aksesuara, ev dekorasyon ürünlerinden kozmetiğe birçok ürün ziyaretçilerle buluştu. Mehtap Özdoğan ev sahipliği ve BİKAP Kurucusu Bilge Kuru önderliğinde bu yıl dördüncü kez düzenlenen 80’e yakın markanın bulunduğu alışveriş şenliğine bine yakın ziyaretçi katılırken, konuklar birbirinden farklı ürünleri yakından inceleme fırsatı buldu. Ziyaretçiler ayrıca bir yandan alışveriş yaparken diğer yandan da ünlü isimlerle tanışıp bol bol fotoğraf çektirme fırsatı buldu.
Gelir burslu öğrencilerin eğitime harcanacak
Ziyaretçiler SAK Organizasyon tarafından Sevgililer Günü konseptiyle süslenen salonda alışveriş yapmanın keyfini çıkardı. Şık ve özel tasarımların yer aldığı stantları gezme şansı bulan konuklar kıyafetten aksesuara, ev dekorasyon ürünlerinden kozmetiğe, mücevherden organik gıda ürünlerine kadar birçok ürünü satın aldı. Düzenlediği alışveriş şenliklerinin kapı giriş gelirlerini daha önce birçok vakfa bağışlayan BİKAP, etkinlikten elde edilen gelirin tamamını, Başkent Üniversitesi Mezunlar Derneği’nin burslu öğrencilerinin eğitimine destek sağlamak amacıyla oluşturduğu fona bağışladı.
Şenlikte ayrıca yazar Saffet Emre Tonguç’un “Kanatlarımda İstanbul” isimli kitabının imza günü de düzenlendi.