Birlikte güçlüyüz

MEHMET KISMET-Sahasında ikinci galibiyetini alan ve eksi 3 averajına rağmen puanını 8’e çıkartan Ankaragücü’nde mutluluk havası esiyor. 7 yıl aradan sonra oynanan Ankara derbisinde gülen taraf Ankaragücü olurken, bazı taraftarlar yine yönetimi istifaya davet etti.
90’ncı dakika sona erince, Ankaragücü soyunma odasında büyük sevinç yaşandı. Ankaragücü daha sonra sevinç fotoğrafını ‘Birliktegüçlüyüz’ etiketiyle paylaştı.
DİYADİN ÜZGÜN
Maçta zaman zaman berbat bir yönetim gösteren Ümit Öztürk’ün davranışı üzerine tepki gösteren Hakeme herhangi bir hakaretinin olmadığını belirten Diyadin; “Pozisyon gereği itirazda bulundum. Hakem de beni attı. Sebebini sorduğumda çizgi ihlali yaptığımı söyledi.” dedi. Maçı ve takımını da değerlendiren Metin Diyadin, “Maçın başında bazı sıkıntılar yaşadık. Ama sonradan dengeyi sağladık ve oyunu oturttuk. Böyle maçlarda iyi mücadele etmeniz lazım. Bizde 2 haftadır müthiş mücadele ediyoruz. Çocuklar müthiş savaşıyor. Hepsini tebrik ediyorum.” dedi. Ankaragücü Pazar günü saat 14.00’de deplasmanda Sivasspor ile karşılaşacak.