Fatih Mert: Hata yapma şansımız yok

Fatih Mert

HABER MERKEZİ – Cumartesi günü Eryaman Stadında saat 20.00’de Fenerbahçe’yi konuk edecek olan Ankaragücü’nde Başkan Fatih Mert, açıklamalarda bulundu. Mert, “Fenerbahçe camiası 2 gündür çok yoğun bir biçimde bu konuyla ilgili açıklamalar yapıyor. Ben, federasyona da hakem camiasına da güveniyorum .Geçen hafta Fenerbahçe’nin bu kadar söylemlerinin bir sıkıntısını Ankaragücü-Fenerbahçe maçında inşallah yaşamayız” dedi.
BÜYÜK SORUNLAR
Fatih Mert, “Çok sancılı bir dönem geçirdik burada. Başladığımız günden itibaren Ankaragücü’nün büyük sorunlarıyla uğraşmak zorunda kaldık. Çok ciddi bir borç yüküyle gelirsiz bir şekilde uğraşmak zorundaydık. Şükür ki aldığımız oyuncuların isabetli olduğunu 2 maçta da gördük. Bizim hata yapma şansımız yoktu. Hata yapmadığımızı gördüğüm için de mutluyum” ifadelerini kullandı.
HASTALANDI
Yaklaşık 3.5 aylık başkanlık döneminde sorunlarla uğraşan Fatih Mert hastanelik oldu.
3 ay boyunca puan silme, transfer yasağı gibi dertlerle uğraşan ve bu dönemde yoğun olarak çalışan Fatih Mert’in midesinden rahatsızlandığı öğrenildi. Acil olarak hastaneye giden Fatih Merti’in Endoskopi yaptıracağı öğrenildi.