Fenerbahçe ile yarın deplasmanda oynayacaklar

YARINA HAZIR-Fenerbahçe ile deplasmanda oynayacak olan Gençlerbirliği’nin teknik patronu Hamzaoğlu, rakibin zaaflarından yararlanmak istiyor

G.BİRLİĞİ ZAAF PEŞİNDE

HABER MERKEZİ – Ligde elde ettikleri sonuçlarla puan cetvelinde ateş hattından çıkıp, 12’nci sıraya gelen Gençlerbirliği yarın deplasmandaki Fenerbahçe maçını dört gözle bekleyecek.
Başkent ekibinin yükselen performansıyla ilgili Hamzaoğlu, “Geldiğimizden beri yaptığımız çalışmaların karşılığını ve oyuncularımızdaki o gelişmeyi hem gözlemleyip hem de istatistiki verilere bakarak görmek bizi mutlu ediyor” ifadelerini kullandı.
MÜCADELE EDECEĞİZ
Süper Lig’in 14. haftasında yarın deplasmanda Fenerbahçe ile oynayacakları maça ilişkin Hamza Hamzaoğlu, “ Fenerbahçe’ye fırsat vermemeye çalışırken, aynı zamanda zaaflarından faydalanıp iyi bir sonuçla dönmeye gayret edeceğiz. Her şeyi düşünerek bir kadro çıkaracağız ve mücadelemizi göstereceğiz.” değerlendirmesini yaptı.
Fenerbahçe maçı hazırlıklarını sürdüren Gençlerbirliği günü sabah saatlerinde yaptığı taktik ağırlıklı antrenmanla geçirdi. Antrenmana ısınma hareketleri ile başlayan futbolcular daha sonra dar alanda top kapma oyunu oynadı. Yaklaşık doksan dakika süren antrenman son bölümde yapılan taktik çalışma ile son buldu.