Fethi Yaşar, esnafla bir araya geldi

HABER MERKEZİ- Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, OSTİM, İvedik, GİMAT ve Yenimahalle’de bulunan esnaflarla bir araya geldi. Esnafların yoğun ilgi gösterdiği toplantıda Yaşar, “Ben doğru adamsam bana güvenin eğer doğru adam değilsem beni desteklemeyin” dedi.
Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, esnaflarla bir araya geldi. Toplantıda birçok meslek grubundan esnaf hazır bulunurken, esnaflar Yaşar’a yoğun ilgi gösterdi. Yaşar, “Ben sizlerin içinden geliyorum. Yıllardır esnaflık yaptım. Şu anda esnafımızın içinde bulunduğu durumu biliyorum” dedi. Yenimahalle Belediyesi olarak, herkese her görüşe eşit mesafe de bir anlayışla vatandaşa hizmet götürdüklerini ifade eden Yaşar, “Biz farklı bir belediyecilik anlayışını Yenimahalle’ye getirdik. Yaptığımız çalışmalar tüm Türkiye’ye örnek oldu. Cezacı bir belediye olmadık. Eğitici bir belediye olduk. Esnafımızın ve vatandaşımızın hayatını kolaylaştırmak için çalışmalar yaptık” dedi.
Türkiye’nin en güçlü belediyesiyiz
Türkiye’nin en güçlü belediyesi olduklarını ifade eden Yaşar, ”Yenimahalle Belediyesi olarak birçok ilki gerçekleştirdik. Bakın belediye olarak Uluslararası İSO 9000 Belgesi’ni ilk alan belediye biz olduk. Bunu bana bu hükümet verdi. Bunu gerçekleştirmek kolay olmuyor. Aylarca bizi incelediler. Göreve geldiğimizde 2 tane cenaze aracımız vardı. Şimdi belediyenin koca bir araç filosu var. Bunu nasıl başardık. Ekmeği ekmekçiden alarak yaptık” dedi.