Garanti’nin yeni kredi kartı Shop&Fly

Shop&Fly’ın lansmanında Garanti Bankası Genel Müdürü Fuat Erbil

ATİLA GÜVENÇ – Kredi kartı pazarında müşterilerinin hayatını kolaylaştırıcı farklı ürünleri yaşama geçiren Garanti, Shop&Fly kredi kartını kullanıma sundu. Garanti’nin yeni uçuş kartı Shop&Fly, uçuş ve alışveriş keyfini fırsata dönüştürürken, müşterilerin 1 TL harcamalarına en az 1 mil kazandırarak ve diledikleri havayolu şirketinden bilet almalarına, havalimanı vergisini de milleriyle ödemelerine olanak sağlayacak. Garanti’nin yeni kredi kartı, bireysel müşteriler için Shop&Fly Gold ve Shop&Fly Platinum olmak üzere iki segmentten, ticari firmalar için Shop&Fly Business segmentiyle Mastercard / Visa ve American Express olarak iki karttan oluşuyor. Özel Bankacılık müşterileri ise Shop&Fly Masters kartının sunduğu fırsatlardan yararlanabiliyor.
Shop&Fly’ın lansmanında Garanti Bankası Genel Müdürü Fuat Erbil, özetle “Garanti olarak, bugüne kadar Türkiye’yi çok önemli ve değerli kredi kartı markalarıyla tanıştırdık. Shop&Fly’ın, seyahatseverlerin uçuş ve alışveriş deneyimini farklı bir boyuta taşıyor, kullanımı basit ve pratik bir kart olarak sektörde önemli bir ihtiyaca cevap vereceğini düşünüyoruz. Sahip olduğu özellikler, çok geniş kullanım alanı, sağladığı fırsatlar ve kullanıcısına kazandırdıklarıyla önemli bir ürün olarak pazara yeni bir soluk getireceğine inanıyoruz.”açıklamasında bulundu.
Garanti Ödeme Sistemleri Genel Müdürü Işıl Akdemir Evlioğlu ise “Ülkemizde seyahat edenlerin ve seyahatlerinde kredi kartını kullananların sayısı her geçen yıl daha da hızlı artıyor.Uçmayı kolay hale getiren kartımız Shop&Fly ile çok iyi oranlarda ve takip etmesi çok kolay bir şekilde mil kazanma ve kullanma fırsatı sunuyoruz. Müşterilerimiz alan vergisi de dahil olacak şekilde ve diledikleri havayolu şirketinden bilet alma ayrıcalığına sahip oluyor. Tüm seyahatleri boyunca indirimli lounge kullanımı, vale, shuttle hizmetleri, yurt içi seyahat sigortası, rötarlı uçuşlarda ekstra mil özelliği gibi ayrıcalıklara da sahip oluyor. Kart sahipleri, alışverişlerinde 500 binden fazla noktada taksit yapabiliyor. Türkiye’nin alanında en sevilen uygulamaları Garanti Cep ve BonusFlaş’ı kullanabiliyor, Shop&Fly’a özel tasarlanan onlarca ekstra mil kampanyasından faydalanabiliyor.” bilgilendirmesini yaptı.