Gazeteciler Cemiyeti Kupası Murat Erdoğan’ın

Dereceye girenlere kupaları, Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu üyeleri Güray Sosyal, Ali Şimşek ve Önder Sürenkök ile Denetim Kurulu üyesi Mustafa Salihoğlu ve eski MHP Milletvekili Şevket Bülend Yahnici tarafından takdim edildi. Ödül töreni kapsamında Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulunca Atlı Spor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı ve Gazeteciler Cemiyeti Onur Kurulu üyesi Sencer Güneşsoy ile Atlı Spor Kulübü Müdürü Burak Gökovaya teşekkür plaketi verildi

Ankaralı sporseverler biniciliğe doydu

ANKARA- Gazeteciler Cemiyeti tarafından organize edilen Geleneksel Engelli Binicilik müsabakaları yapıldı. Ankara Atlı Spor Kulübü’nde gerçekleştirilen 22 at ve binicinin yarıştığı müsabakada Contendro Burgo atıyla Murat Erdoğan birinci, Nando Klt atıyla Kadir Kartal ikinci gelirken Grandioos Bz atıyla da Selen Marie Cerrhoğlu üçüncü oldu. Leffe Van’t Bergske atıyla Sercan Yılmaz ile Saıgon 29 atıyla Duru Ersoy dördüncü ve beşinci olarak dereceye girdi.
Dereceye girenlere kupaları, Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu üyeleri Güray Sosyal, Ali Şimşek ve Önder Sürenkök ile Denetim Kurulu üyesi Mustafa Salihoğlu ve eski MHP Milletvekili Şevket Bülend Yahnici tarafından takdim edildi.
Ödül töreni kapsamında Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulunca Atlı Spor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı ve Gazeteciler Cemiyeti Onur Kurulu üyesi Sencer Güneşsoy ile Atlı Spor Kulübü Müdürü Burak Gökovaya teşekkür plaketi verildi.
Nahit Duru Kupası Genel ile Ergün’e
Atlı Spor Kulübünde gün içinde devam eden yarışlarda, geçtiğimiz yıl yaşama veda eden Gazeteciler Cemiyeti Basın Konseyi üyesi Osman Nahit Duru anısına düzenlenen müsabakada, Cira 46 atıyla Kadir Genel ile Cosirado atıyla Süleyman Ergün birinci geldiler. Dereceye girenlere kupaları, Nahit Duru’nun eşi Yasemin Duru tarafından takdim edildi.
Doğan Taşdelen Kupası’nı Orhan Koşar aldı
Temmuz ayında yaşama veda eden eski Çankaya Belediye Başkanı Doğan Taşdelen anısına düzenlenen müsabakada ise Hıllandra atıyla Orhan Koşar birinci gelirken, Ckatuz atıyla Cankat Özdeş ikinci, Kamaro Van’t Sıamshof atıyla da Ramazan Akçatepe üçüncü oldu. Dereceye giren sporculara, Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen ile Atlı Spor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı ve Gazeteciler Cemiyeti Onur Kurulu üyesi Sencer Güneşsoy tarafından kupaları takdim edildi.