Gazeteciler Cemiyeti Kupası Orhan Koşar’ın

Gazeteciler Cemiyeti ile Ankara Atlıspor Kulübünün ortaklaşa düzenlediği yarışmada birincilik kupasını Ankara Binicilik İhtisas Kulübü’nden Orhan Koşar kazandı.

 

Atlı Spor Kulübünde, 115 santimetre yükseklikte yapılan yarışmaya; Daisy, Zera, Zakinthos, Cactus, Mertsa Utah, Contika Az, Chadman, Quıntana ve Fair Play De Painblank adlı atlar katıldı.

 

cemiyet

cemiyet1
Barajlı gerçekleşen yarışma sonrasında, Cactus adlı atı ile Orhan Koşar birinci, Contika Az adlı atı ile Elif Nazlı Can ikinci, Daisy ve Fair Play De Painblank adlı atları ile de Ömer Şimşek üç ve dördüncü, Chadman adlı atı ile de Abdurrahman Kandemir beşinci oldu.

 

cemiyet3

cemiyet4
Yarışmada dereceye girenler kupalarını, Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Nazmi Bilgi, Başkan Vekili Savaş Kıratlı, Başkan Yardımcısı Ertürk Yöndem ile Yönetim Kurulu Üyesi Güray Soysal’dan aldı.Törene Yönetim Kurulu Üyeleri Ali Şimşek, Önder Sürenkök ile Cemiyet Üyeleri Turgut Yılmaz Güven, Okay Göçer ve Mustafa Salihoğlu katıldı.
Törende ayrıca Atlıspor Kulübü Genel Sekreteri Bülent Göncü ve Kulüp Müdürü Burak Gökova’ya da Gazeteciler Cemiyeti plaketleri verildi.