Gazilerimize moral ziyareti

İsmail Kartal Gazilerimize forma hediye etti

Duygusal anların yaşandığı ziyarette, teknik heyet ve futbolcular Gazilerimize imzalı forma hediye ederek, moral desteği sağladılar

ANKARA – TFF 1 nci ligin Lideri olan Ankaragücü, tedavileri süren gazilerimizi hastanede ziyaret etti. Teknik Direktör İsmail Kartal, Basın Sözcüsü Tuna Yılmaz, futbolcularımızdan Korcan Çelikay, Gencer Çansev, Arif Morkaya, Mehmet Umut Nayir ve Yusuf Abdioğlu Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi gören Gazilerimize moral ziyaretinde bulundular.
FORMA HEDİYE ETTİLER
Oldukça duygusal anların yaşandığı ziyarette, teknik heyet ve futbolcularımız Gazilerimize imzalı forma hediye ederek, moral desteği sağladılar.
“Ülkemizin güvenliği, vatanımızın ve milletimizin bölünmez bütünlüğünü koruma adına canları pahasına mücadele eden kahraman gazilerimize ne kadar teşekkür etsek azdır” ifadelerini kullanan İsmail Kartal, ”Huzur ve güvenin tesisi, al bayrağımızın gönderden inmemesi ve vatan topraklarını koruma adına bu uğurda şehit olup toprağa düşen ve yaralanıp gazi olan güvenlik güçlerimize minnettarız. Şehitlerimize Yüce Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz” dedi.