Genç Akademi’de geleceğin liderleri bugünün liderleri ile buluşuyor

“Türkiye’nin Üniversite Buluşması” sloganıyla Bilkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Operational Research Kulübü tarafından bu yıl 15’inci kez düzenlenecek ulusal öğrenci sempozyumu “Genç Akademi”, yarın başlıyor

HABER MERKEZİ – Bilkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Operational Research Kulübü tarafından bu sene 15’inci kez gerçekleştirilecek, “Genç Akademi” başlıyor. “Türkiye’nin Üniversite Buluşması” sloganıyla yola çıkan Genç Akademi buluşması kapsamında Türkiye genelinde 71 farklı üniversiteden, 82 farklı bölümden 1600 öğrenci katılım gösterecek. 21-22 Aralık günleri arasında yapılacak etkinlikte, sempozyumlar dizisinde iş, sanat, spor, medya alanlarından öncü ve lider konuşmacılar üniversite öğrencileri ile buluşacak. Akademiye, her üniversite, her bölüm ve her sınıftan öğrenci katılabilir, organizasyonun amaçlarından biri de farklı öğrenci kitlelerini bir araya getirmek. Etkinliğe katılan öğrencilere Akademi tarafından ayrıca sertifika verilecek. Organizasyon dahilindeki seminer ve eğitimler aracılığıyla bugünün liderleri ile geleceğin liderleri bir araya gelecek. Etkinlik Nazım Hikmet Kongre ve Sanat Merkezi’nde düzenlenecek. Etkinliğin katılım ücreti ise 40 lira.
Etkinlikte, gazeteci yazar Serdar Kuzuloğlu, Yıldız Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ülker, Colgate Türkiye CEO Rauf Gürbüz, Kale İnsan Kaynakları Bölüm Başkanı Selda Seçkinler, Allianz Satış ve Dağıtım Kanalları Genel Müdür Yardımcısı Ertuğrul Yücenur ve Unilever Ev Bakım Kategorisinden Sorumlu Başkan Yardımcısı ve Yönetim Kurulu Üyesi Leyal Eskin gibi alanında uzaman konuşmacılar katılımcılara bilgi verecek.