Genç kız, istediği ayakkabıyı almadı diye annesini merdivenlerden itti

İSTANBUL (ANKA) – Sosyal medyada paylaşılan bir video yok artık dedirtti. Annesi ile ayakkabı almak için bir mağazaya giren genç kız, beğendiği ayakkabının alınmasını istedi. Ancak istediği ayakkabı alınmayan genç kız, annesini merdivenlerden aşağı itti. Yere kapaklanan kadın gözyaşları içinde kalırken kızı da sinirli bir şekilde bağırıp çağırmaya devam etti.
Sosyal medyada paylaşılan bir video yok artık dedirtti. Annesi ile ayakkabı almak için bir mağazaya giren genç kız, beğendiği ayakkabının alınmasını istedi. Ancak istediği ayakkabı alınmayan genç kız, annesini merdivenlerden aşağı itti. Yere kapaklanan kadın gözyaşları içinde kalırken kızı da sinirli bir şekilde bağırıp çağırmaya devam etti. Mağazanın bir başka müşterisi tarafından o anlar cep telefonu kamerasına kaydedildi. Annesini merdivenlerden iten kızın sözleri mağazadaki kişileri de çileden çıkarttı.
Merdivenlerin başında duran kız “Onay mı veriyorsun da konuşuyorsun orada” diyerek bağırdı. Mağazada bulunan diğer müşteriler genç kıza “Bağırma, ne bağırıyorsun” diye tepki gösterdi.Müşterilerin isyanını duymazlıktan gelen genç kız annesine “Çıkacaksan ‘çık’ diyorum. Anlamıyorsun laftan. Sinir ediyorsun, sinirden gözüm dönüyor benim” diyerek bağırmaya devam etti.
Genç kızın düşürdüğü annesini ayağa kaldıran bir müşteri “Bir insan annesini döver mi? Sen nasıl bir kızsın?” diyerek kıza tepki gösterdi.