Gençler tempoyu yükseltti

Alanyaspor ile Cumartesi günü 19 Mayıs stadında yapacağı maçın hazırlıklarını sürdüren Gençlerbirliği günü yaptığı tek idmanla tamamladı.
Antrenmana ısınma koşusu ve core hareketleriyle başlayan futbolcular daha sonra 5’e 2 top kapma çalışması yaptı. Antrenmana dayanıklılık ve şut çalışmasıyla devam eden kırmızı karalı ekip antrenmanın ikinci bölümüne dar alanda hedefsiz oyunla başladı. Yaklaşık iki saat süren antrenman dar alanda çift kale maç ile noktalandı.

Milli takımlarından dönen Bogdan Stancu takımdan ayrı düz koşu yaparken Scekic, Ahmet Oğuz ve Vedat Muriqi antrenmanda takımla birlikte çalıştı.

CAVCAV, AHMET OĞUZ İÇİN 3.5 MİLYON EURO İSTEDİ

Trabzonspor’un talip olduğu Ahmet Oğuz için İlhan Cavcav rakamı yüksek tuttu.
Transfer dönemi boyunca yana döne sağ bek arayan Trabzonspor’un teklif yaptığı isimlerden birisinin de Gençlerbirliği forması giyen Ahmet Oğuz olduğu ortaya çıktı. Başkan Muharrem Usta’nın bizzat İlhan Cavcav’ı aradığı ve 23 yaşındaki oyuncuyu istediği, Cavcav’ın ise alt yapıdan yetişen Ahmet için 3.5 milyon Euro bonservis bedelinin yanı sıra bir de oyuncu talep ettiği bildirildi. Usta’nın aldığı bu cevapla şok olduğu ve bir daha herhangi bir görüşmenin de yapılmadığı bildirildi