Gençlerbirliği, Fenerbahçe’ye hazır

HABER MERKEZİ- Fenerbahçe ile Cumartesi günü Eryaman Stadında saat 16.00’da karşılaşacak olan ve hazırlıklarını sürdüren Gençlerbirliği günü öğle saatlerinde yaptığı tek antrenmanla geçirdi. Isınma hareketleri ve 5’e 2 top kapma antrenmanıyla başlayan çalışma daha sonra dar alanda yapılan taktik çift kale maç ile geçildi.
YARDIMCILARI BELLİ OLDU
Gençlerbirliği’nden teknik direktörlüğe getirilen Mustafa Kaplan’ın yardımcıları belli oldu. Kulüpten yapılan açıklamada, “Teknik direktör Mustafa Kaplan’ın ekibi belli oldu Kaplan’ın yardımcılıklarını Tuncay Mocan, Burhan Akcan, Mehmet Varlıer ve Serkan Atak yapacak. Kulüp analiz sorumlusu Özgün Deniz Taşkın da ekibe destek verecek” ifadeleri kullanıldı.
ARİF ÖLMEZ DİSİPLİNDE
Gençlerbirliği’nde Denizlispor maçında protokol tribününde yaşanan olayların ardından Arif Ölmez’in disiplin kuruluna sevk edilmesi yönünde bir imza kampanyası başlatılmıştı. Şahin Kartal’ın oy kullanmak istememesi, üç yöneticinin de şehir dışında bulunmasından dolayı oy kullanamadığı imza kampanyasında yeterli sayıya ulaşıldığı belirtilerek Arif Ölmez disiplin kuruluna sevk edildi.