Gençlerbirliği futbolcu avında

HABER MERKEZİ – Gençlerbirliği Başkanı Murat Cavcav, yeni sezon için 1 veya 2 transfer daha yapacaklarını söylerken, en kısa zamanda taraftarları ile tribünde kucaklaşacaklarını ve sezonu 11 yabancı ile kapatacaklarını söyledi.
Murat Cavcav, ‘’Bu sezon 21 takımla oynanacak, geçtiğimiz sezon maçların pandemi nedeniyle seyircisiz oynanması dezavantajdı bir an önce bu salgının ülkemizi terk etmesini ve seyircilerimize kavuşmayı istiyoruz. Maçların ekim ayından itibaren az sayıda da olsa seyirci ile oynanacak olması bizi mali açıdan da etkileyecek, tabii şu anki seyire göre %30 kapasite ile oynanacak deniyor o zamana kadar ne olur bilemeyiz, ama bir an önce seyircimizin tamamı ile maçlara çıkmak istiyoruz’’ şeklinde konuştu.
KAFA KAFAYA OYNARIZ
Gençlerbirliği Teknik Direktörü Mert Nobre, “Her takımla kafa kafaya oynayabilecek güçteyiz” dedi. Kampı değerlendiren genç teknik direktör, tesislerdeki olumlu atmosfere değindi: “Yaklaşık 21 günlük bir kamp dönemi geçirdik. Tüm grup inanılmaz çalışıyor. Çalışkan bir takıma sahibiz. Yeni oyuncular da geliyor. Herkes forma olarak yüzde yüz değil. En az bir iki haftaya daha ihtiyaç var yüzde yüz form için. Ama tfutbolcuların performansından çok mutluyum. Tesislerde atmosfer ve hava çok iyi.”