Gereken Yapılıyor

ANKARA-Ankaragücü Başkanı Fatih Mert gece yarısı sosyal medyada bir fotoğraf paylaşıp taraftarlardan rahat olmalarını istedi. Futbol Şube sorumlusu Tamer Açar, Teknik Direktör Fuat Çapa ve yardımcılarının yer aldığı fotoğrafta yapılacak transferlerle ilgili çalışma yapıldığı anlaşılıyor.
Transfer yasağına neden olan Thomas Heurtaux, Alessio Cerci ve Lukasz Szukala’nın avukatlarının indirime olumsuz cevap vermeleri üzerine yapılan görüşmeden sonuç alamayan Fatih Mert paylaşımında “Sevgili güçlüler rahat olun. Gereken herşey yapılıyor” ifadesini kullandı. Daha önce yaptığı tahta paylaşımı ile yapılacak transfer listesinin ortaya çıkmasına neden olan Fatih Mert’in bu kez odada bulunan tahtayı ters çevirmesi dikkat çekti.
FORMALARA TALEP VAR
Kısa süre önce taraftarın beğenisine sundukları yeni sezon formalarına büyük talep geldiğini dile getiren Mert, “Yeni sezon formalarımıza gerçekten büyük talep geldi. Türkiye’nin her yerinden övgü dolu mesajlar alıyoruz. Siyah formamız çok beğenildi. Diğer formalarımıza da beğeni geliyor. Dalton formamızı da özellikle taraftarımız istemişti. Taraftarımız istedi diye biz o formayı yaptık. 110. yıl formamız da satışa çıktı. Bununla ilgili de beğeniler gerçekten güzel. Talep iyi gidiyor. İnşallah bu formaların hakkını da vermek futbolcularımıza nasip olur” diye konuştu.