“Gurbetten Ünye’ye Vefa” gecesi

İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü tarafından desteklenen Ankara Ünyeliler Derneği tarafından yürütülen “Gurbetten Ünye’ye Vefa Projesi” açılış ve tanıtım toplantısı Ankara’da yapıldı

HABER MERKEZİ – Ankara Monec Otel’de düzenlenen programa Dışişleri Bakan Yardımcısı Yavuz Selim Kıran, MHP Genel Başkan Yardımcısı-İstanbul Milletvekili İsmail Faruk Aksu, Ak Parti Ordu Milletvekili Ergün Taşçı, Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, Ak Parti Ünye ilçe Başkanı Kenan Selim Argan ve çok sayıda davetli katıldı.
Programda konuşan Ankara Ünyeliler Derneği Başkanı İsa Korkmaz, “projemiz 10 aylık bir proje. “Gurbetten Ünye’ye Vefa” projesi bir vefa projesidir. Amacı gurbetteki Ünyeliler ile sıladaki Ünyelileri bir araya getirmektir. Güzel bir birlikteliği sağladığımız için mutluyuz. Proje kapsamında Ünye’de de programlarımız olacak.” dedi.
Dışişleri Bakan Yardımcısı Yavuz Selim Kıran, MHP Genel Başkan Yardımcısı-İstanbul Milletvekili İsmail Faruk Aksu ve Ak Parti Ordu Milletvekili Ergün Taşçı yaptıkları konuşmalarda birlik ve beraberlik mesajı verdiler.