Hamza Hamzaoğlu bugünkü maç için konuştu

HER ŞEY OLABiLiR

HABER MERKEZİ – Son haftalarda topladıklarım puanlarla, ateş hattının dışına çıkan Gençlerbirliği’nin Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, bugünkü Fenerbahçe maçında herşeyin olacağını söyledi.
Takım olarak iyi bir yola girdiklerini ifade eden Hamzaoğlu, “Geldiğimizden beri yaptığımız çalışmaların karşılığını görmek, takımın yükselişini görmek bizi mutlu ediyor. Oyunculardaki gelişmeyi hem gözlemleyip hem de istatistiki verilere bakarak bunları görmek bizi mutlu ediyor. İyiyiz, iyi gidiyoruz daha da iyi olmak zorundayız bunun da farkındayız. Hala eksiklerimiz var. Kendi sahamızda üç gol attığımız maçta 3 gol yiyerek beraberlikle ayrılmak zorunda kalıyoruz. Yediğimiz gollerde bariz hatalarımız var. Onları düzeltmemiz gerekiyor. Bunların üzerinde biraz duracağız. Ama hücum yönünde de futbolumuzu daha da geliştirmeye gayret edeceğiz” dedi.
MÜCADELE EDECEĞİZ
Fenerbahçe deplasmanı ile ilgili de konuşan Hamzaoğlu, “Her şey olabilir. Herşey olabilir. Her şeyi düşünüp bir kadro çıkaracağız ve mücadelemizi göstereceğiz” şeklinde konuştu. Fenerbahçe-Gençlerbirliği maçının hakemleri de şu şekilde açıklandı . Hakem: Ali Şansalan. Yarduncılar: Kerem Ersoy, İsmail Şencan, Dördüncü.: Direnç Tonusluoğlu, VAR:Volkan Bayarslan