İstanbulspor hazırlıkları başladı

HABER MERKEZİ-Spor Toto 1. Lig’in 29. haftasında Cuma günü deplasmanda İstanbulspor’la karşılaşacak olan başkent ekibi çalışmalarını sürdürüyor.
Mor-Sarılılar dün, Teknik Direktör Osman Özköylü nezaretinde 1 saat 10 dakika çalıştı. 5’e 2 top kapma oyunuyla devam eden antrenmanda dar alanda pas çalışmasına geçildi. Haftanın dünkü antrenmanı yarı sahada oynanan çift kale maçla son buldu. Antrenmana tedavisi devam eden Tugay Kacar katılmadı.
Çalışmadan sonra konuşan Teknik Direktör Osman Özköylü, puan cetvelinde dördüncü sıraya düşmelerinin Süper Lig için ortaya konulan hedeften sapmayacaklarını söyledi.
PERSONELDEN DESTEK
İstanbulspor maçı hazırlıklarını tesislerinden sürdüren başkent ekibinde kulüp çalışanları, oyunculara desteklerini pankartla gösterdi.
Batıkent Tesisleri’nde yapılan antrenmana kulüp personeli, oyunculara psikolojik destek amaçlı üzerinde ‘Bizim için arkadaşlar bizim için biz size inandık, sizde inanın’ altında ise ‘Osmanlıspor personeli’ yazılı pankartla tribüne gelerek moral verdi. Mor-Sarılı oyuncular ise memnuniyetlerini personeli alkışlayarak gösterdi.