Kasım ayı kahkalarla geçecek

Türkiye’nin ilk komedi festivali olma özelliğini taşıyan Ankara Uluslararası Komedi Festivali’nin dördüncüsü, 14-25 Kasım 2018 tarihleri arasında başlayacak

NAZ AKMAN / ANKARA – Çok alternatifli bir programla bu yıl Kasım ayında başlayacak olan Ankara Uluslararası Komedi Festivali kapsamında yerli ve yabancı ünlü güldürü sanatçıları, Başkentli seyircileriyle bir araya gelecek. Sanat Yönetmenliğini bu yıl da usta mizah yazarı Vedat Özdemiroğlu’nun üstlendiği festival boyunca tiyatrolar, stand up gösterileri, atölyeler, müzikaller, çocuk etkinlikleri ve amatör komedyenler için düzenlenen etkinlikler yer alacak. 4. Ankara Uluslararası Komedi Festivali, Başkent seyircisine keyifli bir Kasım ayı vaat ediyor.
Haldun Dormen, Cem Davran, Gül Sunal…
Festivale bu yıl Haldun Dormen, Cem Davran, Sumru Yavrucuk, Gül Sunal, Vedat Özdemiroğlu, Alpay Erdem, Celil Nalçakan, Ayhan Taş, Burak Satıbol, Ege Kayacan, Hatunlar Stand-up Ekibi ve Suzan Kardeşler katılacak. Ayrıca Açık Mikrofon Gecesi, Hatunlar Stand-Up Gecesi ve Doğan Onur Abur Cubur Show performansları da yer alacak.
Etkinlikler, Nazım Hikmet Kongre ve Sanat Merkezi, MEB Şura Salonu,Yılmaz Güney Sahnesi, Congresium, Route Sahne, 6:45 Kaybedenler Kulübü, Gagamanjero ve Çankaya Üniversitesi’nde sergilenecek.
4. Ankara Uluslararası Komedi Festivali biletleri ise Biletix, Dost Kitabevi Şubeleri ve etkinliklerin düzenleneceği salonlarda bulunan gişelerden temin edilebilecek.