Lider Türkiye bugün önemli, maça çıkıyor

HEP BÖYLE KALIN-Arnavutluk ile bugün Şükrü Saraçoğlu Stadında karşılaşacak olan Millilerimiz

Önce Arnavutları yenelim

Şükrü Saraçoğlu Stadında saat 21.45’de başlayacak maçı Romanya Futbol Federasyonundan hakem yönetecek. Karşılaşma TRT 1’den naklen ekrana gelecek

ATİLA GÜVENÇ – EURO 2020 elemelerinde grubunda Lider bulunan ve 15 puanla Lider olan Türkiye bugün Arnavutluk ile karşılaşacak. Şükrü Saraçoğlu Stadında saat 21.45’de başlayacak maçı Romanya Futbol Federasyonundan Oudiu Alin Hategan yönetecek.
Milli takımda sadece Emre Belözoğlu’nun sakatlığının olduğunu söyleyen Teknik Direktör Şenol Güneş “2 maçı peşpeşe oynamak durumundayız. Önce Arnavutluk maçını oynayıp, ülkemizi alacağımız galibiyet ile sevindireceğiz. Onun için önce Arnavutluk maçını kazanmalıyız diyoruz. Ondan sonra deplasmanda pazartesi günü oynayacağımız Fransa maçını düşüneceğiz. Grup Liderliğimizi sürdüreceğiz. Stada gelen herkesin yanımızda olacağını biliyoruz. Bizde on ara galibiyet hediye edeceğiz” dedi.
PAZARTESİ FRANSA’DA
Milliler bugünkü Arnavutluk maçından sonra Pazartesi günü Fransa ile Saint-Dernis Stadında oynayacak. Bu maçında başlama saati 21.45 olarak açıklandı. Fransa-Türkiye maçını da TRT 1 naklen yayınlayacak.