Macaristan’da güç topluyor…

HABER MERKEZİ – Macaristan’ın Tata kentinde başlayan Avrupa Judo Birliği’nin (EJU) ortak çalışma kampında bulunan büyük kadın ve erkek judokalar, Dünya Şampiyonası öncesi randori, kuvvet ve dayanıklılık antrenmanları ile çalışmalarını sürdürüyor.
Japonya’nın başkenti Tokyo’da bu ayın son haftasında başlayacak Büyükler Dünya Judo Şampiyonası için hazırlıklarını ortak çalışma kamplarıyla Macaristan’da sürdüren Milli Takım’da moraller yerinde.
Avrupa Judo Birliği’nin ortak çalışma kampının ardından judokalar, daha önce imzalanan ikili protokol çerçevesinde, tüm masrafları Şimonoseki Belediyesi tarafından karşılanacak olan kamp çalışması için 13 Ağustos’ta Japonya’ya gidecek. Milli Takım 23 Ağustos’ta ikinci kamp çalışmasını da tamamlayıp Dünya Şampiyonası için Tokyo’ya hareket edecek.
Öte yandan Kamp çalışması dahilindeki Milli Takımda şu isimler yer alıyor; Gülkader Şentürk, İrem Korkmaz, Sebile Akbulut, Kayra Sayit, Mihraç Akkuş, Sinan Sandal, Bilal Çiloğlu, Vedat Albayrak ve Mikail Özerler.