Mansur Yavaş , Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan yardım istedi

HABER MERKEZİ – Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı külliyede ziyaret ederken, görüşme konularından birinin Ankaragücü’nün ekonomik sıkıntıları olduğu ifade edildi ve kısa zamanda çözülmesi istendi.
BANKALARDAN KREDİ ARANIYOR
Ankaragücü Başkanı Mert, taraftarın haklı olarak transfer beklentisi içerisinde olduklarını, bu beklentiyi karşılamak için yoğun çaba sarf ettiklerini bildirdi.
Amaçlarının ligin ilk haftasına yeni kadroyu yetiştirmek olduğunu ifade eden Fatih Mert, “Ankaragücü’nün istediği transferleri yapması için kaynak bulmamız gerekiyor. Sponsorluk görüşmelerimiz var. Kredi görüşmelerimiz var ve bunlar belli bir aşamaya geldi. Bu cuma günü belli bir noktaya ulaşacak. Bizim bütün amacımız ligin ilk haftasına yeni kadroyu çıkarmak ama yetiştirebilir miyiz, bunun için uğraşıyoruz. Tabi taraftarımız sabırsızlanıyor ama biliyorsunuz bu kadar kolay olmuyor. Bankalar kredi verirken bir sürü kriterleri var ve biz şu an bunu oluşturmaya çalışıyoruz” şeklinde konuştu.