Melekler Avrupa arenasında

Kadınlar Challenge Kupasında Yenimahalle Belediyespor, Pazar günü deplasmanda Çekya ekibi DHC Sokol Poruba ile karşılaşacak

HABER MERKEZİ – Hentbolda Kadınlar Süper Liginde mücadele eden ve averaj ile lider MuratpaşaBelediyespor’un hemen ardından yer alan YenimahelleBelediyespor, Kadınlar Challenge Kupası 3. Tur ilk maçında deplasmandaÇekya’dan DHC SokolPoruba takımı ile Pazar günü karşı karşıya gelecek.
ÇIKIŞA DEVAM
Hentbol Kadınlar Süper Liginde sürdürdüğü çıkışını Avrupa’da devam ettirmek isteyen Ankara temsilcisi, Çekya ekibi karşısında ilk maçta rövanş için avantajlı bir skor elde etmeyi hedefliyor. Antrenör Serdar Eler, Genç ve dinamik bir kadro oluşturma aşamasında Lige iyi başladıklarını ve bu başlangıcın Avrupa’da devam etmesi için mücadele edeceklerini söyledi.
Pazar günü Ostrava’daki Sareza spor salonunda oynanacak Kadınlar Challenge Kupası 3. Tur ilk maçını Hırvat hakem çifti AnteMikelic, PetarParadina yönetecek. Ayrıca bu karşılaşmanın rövanşı 17 Kasım Pazar günü Ankara Gazi Mustafa Kemal Atatürk spor salonunda oynanacak.