Merhaba ateş hattı

NE OLUYORUZ-Son 6 maçtır galibiyete hasret kalkan Ankaragücü, Göztepe önünde de inişini hızlandırdı

Bir türlü toparlanamayan Ankaragücü uçuruma doğru gidiyor

  • Bir dönem üst sıralara çıkıp şampiyonluk hesapları içine giren Sarı-Lacivertliler son 6 maçtır galibiyeti unutunca devre arası imdada yetişti
  • “Elimde sihirli değnek yok” diyen Teknik Direktör Bayram Bektaş ise, ağır Göztepe yenilgisi üzerine “toparlanma” ümidini verdi

ANKARA- 6 sezon sonrasında yakaladığı Süper Lig şansını son dönemlerde iyi kullanamayan ve süratle alt sıralara düşmeye başlayan Ankaragücü, yavaş yavaş ateş hattının içine girmeye başladı.
İyi yönetilmeyen ve son altı maçta galibiyete haset kalan Ankaragücü, 20 puana saplanıp kaldı. Teknik Direktör değişiminin de bir fayda vermediği ve bir dönem şampiyonluk hesapları içine giren Başkent takımı bu kaostan çıkmak için devre arasını kurtarıcı olarak gördü.
MÜCADELEDEN MEMNUNMUŞ
Ankaragücü Teknik Direktörü Bayram Kadir Bektaş, 3-0’lık Göztepe maçı sonrası “Mücadeleden memnunum, ama skor bizi üzdü. Elimde sihirli değnek yok. 2 günde herşey düzelmez” dedi.
Bektaş, “Oyuncularımın mücadelesinden memnunum. Beni üzen tek şey skordur. Sahada 3-0’lık bir rakip yoktu. Sadece yakaladıkları pozisyonları değerlendirdiler. Eksiklikler vardı, farkındayız. Devre arasına giriyoruz. Bu da bizim için iyi olacak. 7 tane eksik oyuncuyla çıktık. Tek düşüncem bütün oyuncularım sağlıklı şekilde devre arasına katılması ve takımın tekrar toparlanması. Taraftarlarımızı üzdük. 3-0’lık skor ağır oldu. Takımımız bir an önce toparlayacaktır” şeklinde konuştu.