Murat Cavcav, İlhan Cavcav’ı takip ediyor

Gençlerbirliği tarihinde, 38 yıl ile en uzun süre başkanlık yapan merhum İlhan Cavcav, görev süresince 41 farklı teknik adamla çalışmış ve bu alanda rekora imza atmıştı

HABER MERKEZİ – 22 Ocak 2017 tarihinde hayatını kaybeden İlhan Cavcav’ın ardından 18 Şubat 2017’de Gençlerbirliği başkanlığına seçilen Murat Cavcav da, teknik direktör değişikliğinde babasının yolundan gidiyor.
Başkanlığı döneminde 5 farklı isimle çalışan oğul Cavcav, 6. teknik direktör olarak dün Hamza Hamzaoğlu ile anlaştı. Murat Cavcav döneminde göreve getirilen teknik direktörler şunlar:
Ümit Özat (18 Şubat 2017-31 Ağustos 2017)
Mesut Bakkal (5 Eylül 2017-20 Kasım 2017
Ümit Özat (22 Kasım 2017-18 Mayıs 2018)
Erkan Sözeri (4 Temmuz 2018-5 Mart 2019)
İbrahim Üzülmez (7 Mart 2019-30 Mayıs 2019)
Mustafa Kaplan (18 Haziran 2019-29 Ekim 2019)
Hamza Hamzaoğlu (31 Ekim 2019-)