Mustafa Kaplan, Pazartesi günkü maç için konuştu

Ankaragücü’nün Teknik Direktörü Mustafa Kaplan, “Kasımpaşa maçını kazanarak yeniden bir çıkışa geçmek istiyoruz. Şunu söylemeliyim ki, bu takım ligde kalacak. Buna herkes inansın. Kasımpaşa maçındaki hedefimiz galibiyet olacaktır” dedi

HABER MERKEZİ- Kasımpaşa maçıyla yeniden çıkışa geçeceklerine inandığını vurgulayan Kaplan, “Alanya ve Trabzonspor maçlarını kötü oynayarak kaybetmedik. Bazı şanssızlıklar ve bireysel hatalar neticesinde sahadan mağlup ayrıldık. Kasımpaşa maçını kazanarak yeniden bir çıkışa geçmek istiyoruz. Şunu söylemeliyim ki, bu takım ligde kalacak. Buna herkes inansın.” ifadelerini kullandı.
Yeni transferlerden Canteros ve Scarione hakkında da bilgi veren Kaplan, “Trabzonspor maçının ilk 11’inde 4 yeni transferimizi oynattık. Kasımpaşa maçında 2-3 yeni transferimiz de sahada olabilir. Bu konuda çalışmalarımız sürüyor. Maçın pazartesi gününde olması bizim için bir avantaj. Yeni bir takım olarak daha çok çalışma fırsatı yakalayacağız. Taraftarlarımız, Canteros’un oynamasını bekliyor. Belli bir süredir maça çıkmadığı için antrenman ve maç eksiği var. Ayrıca farklı bir coğrafyadan geldiği için alışma süreci var. Kasımpaşa maçına kadar kendisini hazırlayıp maçın kadrosuna dahil etmeye çalışıyoruz. Scarione ise belli bir süredir maça çıkmamasına rağmen bireysel antrenmanlarına devam etmiş. Birkaç taktik antrenmanının ardından takıma monte edeceğiz” şeklinde konuştu.