Osmanlıspor ikinci yarıya Antalya’da hazırlanıyor

HABER MERKEZİ-Devre arası kamp çalışmaları için Antalya’nın Belek beldesindeki Regnum Carya Otel’de bulunan Başkent ekibi 6 günü geride bıraktı. Mor-Sarılılar günün ilk antrenmanını fitness salonunda, gruplar halinde dönüşümlü olarak 8 farklı istasyonda kuvvet çalışmasıyla yaptı.
Teknik Direktör Osman Özköylü nezaretinde günün ikinci antrenmanını otelin sahasında yapan oyuncular, antrenmana ısınmaya yönelik koordinasyon çalışmasıyla başladı. Daha sonra 5’e 2 top kapma oyununa geçen Başkent ekibi antrenmanın ikinci bölümünde dar alanda pas ve oynanan çift kale maçla çalışmaları sonlandırdı. 1 saat 10 dakika süren antrenmana yaşadığı sakatlıktan sonra ameliyat olacak olan Tugay Kacar katılmazken, Ahmet Eyüp Türkaslan fitness salonunda bireysel antrenman yaptı.
FİZYOREPASİTİN ZOR ANLARI
Zorlu bir o kadar da neşeli geçen kamp günlerinde Osmanlıspor’un sempatik fizyoterapistlerinden Fatih Emre Doğan, futbolcuların yumruklu saldırısına uğradı. Fitness salonunda bulunan boks eldivenlerini ellerine geçiren Anıl Karaer ve Muhammed Bayır, takımın fizyoterapistini köşeye sıkıştırarak yumrukladı. Genç fizyoterapist, oyuncuların elinden kendi imkanlarıyla kurtuldu.

PAYLAŞ
Önceki İçerikNobre takımından memnun
Sonraki İçerik10 ocak 2019