Osmanlıspor yarışarak hazırlanıyor

HABER MERKEZİ – İkinci yarı maçlarına hazırlanan Osmanlısporlu futbolcular antrenmanlar haricinde de eğleniyor. Osmanlısporlu oyuncular bilgilerini yarıştırdı. Kamp yapılan otelin toplantı salonunda 4 ayrı gruba ayrılan oyuncular, genel kültür ve sporla ilgili sorularda birbirleriyle yarıştı.
Zaman zaman tansiyonun yükseldiği ve kalem kağıdın havada uçuştuğu yarışmayı 25 sorudan 20’sini doğru bilerek 200 puan alan; Numan Çürüksu, Caner Arıcı, Jovan, Todorovic, Mele, Fatih Emre Doğan (Fizyoterapist), Hasan Ayvat (Tercüman) kazandı. Kazanan gruba teknik direktör Osman Özköylü hediye olarak eşofman ve tişört sözü verdi.
TAM SAHADA TAKTİK ÇALIŞTI
Günü tek antrenmanla tamamlayan Başkent ekibi Teknik Direktör Osman Özköylü nezaretinde 1,5 saat çalıştı. Antrenmana ısınmaya yönelik koordinasyon çalışmasıyla başlayan mor-sarılılar çabukluk çalışmasıyla antrenmanı devam ettirdi. Antrenmanın ikinci bölümünde hücum ve savunma ağırlıklı taktiksel çalışma yapan oyuncular daha sonra tam sahada taktik çalışmasına devam etti. Antrenman yarı sahada oynanan çift kale maçla son buldu. Antrenmana ön çapraz bağı koptuğu için bugün ameliyat olan Tugay Kacar katılmazken Ahmet Eyüp Türkaslan fitness salonunda bireysel antrenman yaptı.