Osmanlıspor’da hedef 7 puan

Çağatay DOLAY (ANKARA) – Ligdeki durumunu sağlamak almak ve ateş hattının çok üzerine çıkmayı hedefleyen Osmanlısporlular devre bitene kadar oynayacakları 3 maçtan 7 puan bekliyor. Başkent takımı Pazar günü sahasında saat 14.00’de oynayacağı Alanyaspor maçından kesinlikle galibiyet bekliyor. Bu müsabakadan sonra İstanbul’da Beşiktaş ile karşılaşacak olan Sarı-Morlular maçtan en az 1 puan ümit ediyor. Devrenin son maçında yine sahasında oynayacağı Akhisar maçından da üç puan bekleyen Osmanlıspor, ara transferde de takımlarını takviye yapmayı düşünüyor.
SAĞLAMA ALMAK ZORUNDA
Teknik Direktör İrfan Buz, şimdilik ateş hattının üzerinde bulunan Osmanlıspor’un bu durumu sağlama alması için üç maçtan 7 puanı hedeflediklerini söyledi. Çalışmalarını aralıksız devam edeceklerini belirten teknik patron İrfan Buz “Kazanma” felsefelerinin devam edeceğini açıkladı.
YENİLEME GÜNÜ
Osmanlıspor yenileme antrenmanı yaptı. Medipol Başakşehir maçının ardından izin yapan Başkent ekibi, Batıkent Tesisleri’ndeki antrenman sahasının bakıma alınması nedeniyle Ostim Stadı’nda antrenmana çıktı. Mor-Sarılı oyuncular, Teknik Direktör İrfan Buz nezaretindeki antrenmanda yaklaşık olarak 30 dakika yenileme koşusu yaptıktan sonra masaj ve saunaya girdi.