Pinto ve Faty dönüyor

HABER MERKEZİ – Sıkıntılarla boğuşan Ankaragücü, önümüzdeki günlerde güzel haberler vermek çabası içinde bulunuyor. Bu nedenle yeniden Ankaragücü Başkanlığna seçilen Mehmet Yiğiner, kongre sonrası sessizliğini bozdu ve flaş açıklamalar yaptı. Yiğiner, Pinto ve Faty’in her an için geri döneceğini belirtti.Kongre salonu önünde istenmeyen olaylar yaşandığını belirten Başkan Mehmet Yiğiner, “Biz buna üzüldük. 900 kişilik salona siz 900 delege haricinde bin, 2 bin kişi daha alabilir misiniz? İzdiham olur. Olmaz, burası stadyum değil” dedi.
Geçmişte taraftar ile bazı tatsız olaylar yaşandığını belirten Başkan Yiğiner, şöyle devam etti:“Galipken bile sevinemeyen, psikolojisi bu duruma gelmiş insanlar var. Bunların düzelmesi lazım. Ya düzelecekler ya da içimize almayacağız. Sahte hesaplardan, avantacı bir grup oluşturup üzerimize saldırmak ile bunlar olmaz. Bütün bunlara rağmen biz geçmişe bir sünger çekeceğiz. Bundan sonraki süreçte taraftarımız stadyuma gelecek takımını destekleyecek. Bizde transfer yasağını kaldırırız. Bu şekilde birlik beraberlik içerisinde yolumuza devam edeceğiz.”
TARAFTARIN JESTİ
Doğum gününü kutlayan Ankaragücü Başkanı Mehmet Yiğiner’e süpriz bir ziyaret gerçekleşti.Bir grup Sarı-Lacivertli taraftarlar Beştepe Tesilerine gelerek başkan Yiğiner’in doğum gününü kutladılar.