Reklamın iyisi-kötüsü olmaz

Birsen GÜRDİL

Sanat Güneş’imiz, rahmetli Zeki Müren, bir dönemde aleyhinde bazı yayın organlarında hiçte hoş olmayan haberlerin çıkmasına şu cevabı vermiştir, “Reklamın iyisi-kötüsü olmaz, eğer sizden bahsediliyorsa o zaman siz yoksunuz demektir” demiştir.
Ayağınızı denk alın bende “Sivaslıyım”
Bir restoranda içkiyi fazla kaçırıp, arkadaşları ile kalabalık bir sokakta yürüyen dizi oyuncusu İrem Sak, eline geçirdiği taşları sağa, sola fırlatırken, “Ben Sivaslıyım, güç bende, uyanın ulan!” demişti. Bu haberi duyan hadise de kendisine esprili bir destek vererek sosyal medya hesabından “Biz Sivaslıyız, güç bizde uyanın” mesajını yazmıştır.
Şarkıcı Aylin, barda olay çıkardı
İstanbul’un kalabalığından bıkıp, Kaş’a yerleşen şarkıcı Aylin Aslım’da eğlence mekânında bir kadın müşterinin başında şişe kırınca, kendisini bir anda karakolda buldu. Hastaneye kaldırılan kadın, ilk sağlık kontrolü yapıldıktan sonra karakola gidip, popçu Aylin’den şikâyetçi olmuştur.
Aylin’e dava açan kadın, daha sonra Antalya’da savcılığa giderek, suç duyurusunda da bulunmuştur.
Serdar Ortaç, eşini değil, işini düşünüyor
Los Angeles’ta arkadaşının kullandığı elektrikli motordan düşerek vücudunda çok sayıda kırık olanChloeLoughnan’a sosyetik milyoner sahip çıkmıştı. Serdar Ortaç ise konserden, konsere koşarak alacağı paranın hesabını yapıyordu ve bu olay da Ortaç’a reklam yapma imkânı tanıdı.
Ortaç, “Yüzüm gülmüyor, hiçbir şey komik gelmiyor bana, sadece sağlıklı bir hayat istiyorum, uçak korkusu yüzünden Amerika’ya gitmiyorum” şeklinde açıklama yapmıştı.
Şafak Sezer hiçbir şeyden çekmedi, Ağabey’inden çektiği kadar
Ünlü oyuncu Şafak Sezer’in huzurunu kaçıran ağabeyi Y.S.,bir süre önce Ankara Otobüs Terminali’nde bir vatandaşın 600 TL’sini çalarak, yan kesicilik suçu ile tekrar tutuklanmıştı. Dosyası hali kabarık olan Y.S. yüzünden sürekli sıkıntılı günler geçiren Sezer’de aşırı üzüntü ve çalışma yüzünden ruhsal sorunları nedeniyle tedavi görmüştü. Sezer’e sabır diliyoruz.
Seçkin Piriler, “Huzura ihtiyacım var”
10 yıllık eşi ünlü müzisyen, şarkıcı Kaan Piriler ile olan evliliğinin bitiminden sonra uzun sıkıntılı aylar geçiren Seçkin, bu ayrılığı bir türlü kabul edememişti.
Bunalımlı günler içinde yakın arkadaşı Meral Kaplan’la, evdeki hizmetçinin laf taşımasıyla ilgili olarak araları açılan ve birbirlerine giren iki dost küsmüşlerdi. Kaplan, “Arkadaşlar arasında böyle şeyler olur, kendisinden özür diledim” demesine rağmen aralarının limoni olduğu söyleniyor.