Sihirli ıstaka yenilmez şampiyon

ÜLKEMİZİ TEMSİL EDECEK-Eylül Kibaroğlu, Avrupa Şampiyonası’nda, 24 ülkeden 64 sporcuyla mücadele edecek

Yenimahalleli Eylül başarıya doymuyor

Yenimahalle Belediyesi’nin Sihirli Istakası Eylül Kibaroğlu, 2020 Türkiye Pool Bilardo Şampiyonası’nda Genel Büyük Kadınlarda Türkiye 1’incisi oldu

HABER MERKEZİ –  Bilardoda kadınların gurur kaynağı olan ve başarıdan başarıya koşan Eylül Kibaroğlu, yenilmezliğini ortaya çıkartarak yine Şampiyonluk elde etti.Bu büyük kadın Şampiyon 10 yıldır art arda Türkiye Şampiyonu oldu. Eylül Kibaroğlu, Finlandiya’da gerçekleştirilecek olan Avrupa Şampiyonası’nda Milli Takım’da yerini alarak ülkemiz adına mücadele edecek.
TÜM GÖZLER AVRUPA’DA
Küçük yaştan itibaren ailesinin büyük yardımlarıyla, bilardoda çeşitli başarılar elde eden Kibaroğlu, Antalya’da 40 kadın sporcu arasından yenilgisiz olarak finale çıkma başarısı gösterdi. Finalde rakibini farklı yenen Yenimahalle’nin Sihirli Istakası, “12 yaşımdan beri azimle ve disiplinli çalışarak bu günlere geldim. Bilardoyu çok seviyorum. Yenimahalle’yi uluslararası turnuvalarda temsil etmekten dolayı gurur duyuyorum. Mayıs ayında Finlandiya’da düzenlenecek Avrupa Şampiyonası’nda, 24 ülkeden 64 sporcuyla mücadele edeceğim. Şampiyonadan başarıyla döneceğime inancım tam. Başkanımız Fethi Yaşar’a vermiş olduğu destek için teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi.