Şimdi ki hedefte Fransa maçı var

Atila GÜVENÇ – Şükrü Saraçoğlu Stadında oynanan Arnavutluk maçından sonra A Milli takımımız bugün hafif bir çalışma yaptıktan sonra yarın özel uçakla Paris’e gidecek.
Hasan Doğan Tesislerinde bugün hafif bir çalışma yapacak olan milliler daha sonra istirahate geçecek. Kafilemiz yarın saat 11.45’de özel uçakla Paris’e gidecek. Milliler yarın son çalışmasını maçın oynanacağı Stade de France’de yapacak.
GELİŞMEKTEYİZ
TRT 1’in Pazartesi günü saat 21.45’de oynanacak Fransa-Türkiye maçı nedeniyle konuşan Teknik Direktör Şenol Güneş “Arnavutluk maçını geçtikten sonra, ilk 2 sıra için mücadele ettiğimiz Fransa önünde akıllı ve skora yansıyan bir maç çıkartacağız. Rakibimizin gücünü biliyoruz. Biz de gelişmekte olan futbol yapımızla sahada 90 dakika mücadele edeceğiz” dedi.
BİLETLER NEREDE TESLİM EDİLECEK
A Milli Takımımızın Fransa ile oynayacağı 2020 Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri H Grubu maçının misafir tribün bilet teslim noktası belli oldu.
Stade de France’da başlayacak Fransa-Türkiye maçının internet üzerinden satılan biletleri ve A Milli Takım formalarının teslim noktası, The Westin Paris – Vendôme olarak belirlendi. Bilet teslimi bugün ve yarın saat 10.00-22.00, pazartesi günü ise 10.00-21.45 saatleri arası gerçekleştirilecek.